Kipróbálni nem tudom. Örökségből van. Valószínű jó. Garancia/visszavásárlás nincs. Csere nem érdekel.
"A TERTA 426G a Telefongyár korszerű "középszuper" rádiója volt 1956-1957-ben. Furcsa módon hosszúhullámú sávja nincs, a rövidhullán viszont "nyújtható". Egy-egy nyomógombbal közvetlenül lehet a Kossuthot és a Petőfit kapcsolni. A nyomógombos hullámváltó ekkoriban újdonság volt, csakúgy, mint a készüékben található 80-as csősorozat (ECH 81, EBF 80, ECC 85, EL 84, EM 4 ez a kakukktojás, EZ 80). Sajnos, URH-sáv vételére nem alkalmas, viszont van benne lemezjátszó (Supraphon). "
Jelenlegi ára: 20 000 Ft
Az aukció vége: 2014-06-28 04:37
. Terta rádió lemezjátszó T 426G - Jelenlegi ára: 20 000 Ft
2014. június 7., szombat
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése